PRENOS V ŽIVO: Slovenija – Nizozemska V tem tednu ni manjkalo pomembnih dogodkov za slovenski rokomet. Najprej je v sredo na Ljubljanskem gradu potekala svečana obletnica Rokometne zveze Slovenije, ki je praznovala svojo 70. obletnico. Nato sta včeraj poslovilno tekmo odigrala Uroš Zorman in Luka Žvižej, še pred tem pa so slovenski rokometaši na invalidskih vozičkih odigrali svojo prvo mednarodno tekmo proti Hrvaški. Nocoj se ob 19.00 obeta še en rokometni spektakel, saj bo slovenska reprezentanca otvorila prenovljeno dvorano Hardek v Ormožu. Na drugi strani bo stala reprezentanca Nizozemske. Prenos pripravljalne tekme si lahko v živo ogledate na spodnji povezavi. PRENOS V ŽIVO: Slovenija - Nizozemska - ROKOMET.netrokomet.net › prenos-v-zivo-slovenijanizozemska 25. okt. 2019 — Na drugi strani bo stala reprezentanca Nizozemske. Prenos pripravljalne tekme si lahko v živo ogledate na spodnji povezavi. Slovenija - rezultati, razporedi, Nizozemska - Slovenija v živowww.scoreboard.com › ekipa › slovenija Slovenija rezultati in razporeditve - spremljaj Slovenija rezultate v živo, rezultate, razporede in podrobnosti tekem na Scoreboard.com. Slovenia Netherlands rezultati v živo, video prenosi in H2H www.sofascore.com › slovenia-netherlands › ladsnad Slovenia Netherlands rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 2. jan. 2020 ob 16:00 UTC v International Friendly Games - International. Tukaj na SofaScore Slovenija rezultati v živo, končni izidi, razpored, Nizozemska www.flashscore.si › ekipa › slovenija Slovenija stran na FlashScore.si ponuja rezultate v živo, končne izide, lestvice in podrobnosti tekem. Slovenci v 38. minuti vodili s +8, na koncu pa remi z - RTV Slowww.rtvslo.si › sport › rokomet › slovenci-v-38-minuti 25. okt. 2019 — Slovenija pobegnila na 13:5. Njihovega ritma ni ustavila niti nizozemska minuta odmora, tudi po njej so varovanci Veselina Vujovića igrali Tekmi z Nizozemci bi lahko dali še manjkajočih 20 - RTV Slowww.rtvslo.si › sport › tekmi-z-nizozemci-bi-lahko-dali Pred 2 dnevoma — Čez dva dni jo čaka prva od dveh kvalifikacijskih tekem z Nizozemsko. Slovenski ekipi se je danes pridružil tudi Miha Zarabec, ki še čaka na V živo: Slovenija - Nizozemska - Ostali športi - TIMES.siwww.times.si › sport › ostali-sporti › v-zivo-slovenija-n Nizozemke so favoritinje. V ŽIVO iz Zagreba: Slovenija – Nizozemska | Košarka.si www.kosarka.si › v-zivo-iz-zagreba-slovenija-nizozems 8. sep. 2015 — Tako kot smo v času prvih dveh tekem na letošnjem EuroBasketu, bomo tudi danes za Vas v živo spremljali tekmo med Slovenijo in Slovenski rokometaši po zapravljenem vodstvu do remija siol.net › rokomet › pripravljalna-tekma-slo-niz-510407 25. okt. 2019 — Slovenski rokometaši so remizirali z Nizozemsko (29:29). Foto: Blaž Slovenija : NIzozemska, foto: Blaž Weindorfer/Sportida: 1 / 74. 2 / 74. Spletne kamere na Nizozemskem - SkylineWebcamswww.skylinewebcams.com › webcam › netherlands Spletne kamere na Nizozemskem SkylineWebcams. EindhovenEindhoven, pogled na Markt · Dobite svojo kamero v živo · VisioRay S.r.l.. Copyright 2011 - 2020.